Dietetycznie!

Catering dietetyczny Gliwice

Aby zdrowo i w prawidłowy sposób się odżywiać, to niezbędna jest wiedza z zakresu zdrowego żywienia. Dlatego samodzielnie tak trudno jest ułożyć prawidłowo zbilansowany jadłospis. Zdrowe odżywianie wymaga również odpowiedzialnych zakupów najlepiej bezpośrednio od gospodarza (co jest trudne, gdy mieszkasz w dużym mieście). Z pomocą przychodzi catering dietetyczny Gliwice. U nas zamówisz tzw. dietę pudełkową w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb. W asortymencie cateringu dietetycznego Gliwice znajdziesz 12 różnych diet, w tym również specjalistyczne takie jak m.in. keto, czy dla diabetyków.

Zdrowy catering dietetyczny Gliwice

Zdrowe i smaczne posiłki są dostępne dla wszystkich osób mieszkający w Gliwicach i okolicy. Catering dietetyczny jest świetną alternatywą dla nieregularnych i często jedzonych w pośpiechu niezdrowych posiłków. Zamiast sięgać po słodycze, czy niezdrowe fast food zamów dopasowaną do swoich potrzeb dietę pudełkową, dzięki której zadbasz o regularność oraz jakość posiłków. W ofercie cateringu dietetycznego Gliwice jest 12 różnych planów żywieniowych, dzięki temu każdy napewno znajdzie idealny dla siebie.

Catering dietetyczny Gliwice – dlaczego warto skorzystać z usług?

Gdy chcesz zdrowo, a zarazem smacznie jeść, to musisz poświęcić bardzo dużo czasu na poszukiwanie odpowiednich produktów oraz przygotowanie dań. Dlatego warto skorzystać z oferty naszego cateringu dietetycznego w Gliwicach. W asortymencie diet pudełkowych znajdziesz zarówno klasyczne plany żywieniowe, jak i specjalistyczne takie jak m.in. keto, bez glutenu i nabiału, czy dla cukrzyków. W ofercie mamy również dietę pudełkową przeznaczoną dla osób uprawiających sport. Każda dieta dostępna jest w kilku różnych wariantach kalorycznych od 1000 do 3500 kcal (z wyjątkiem diety odchudzającej). Dzięki cateringowi dietetycznemu w Gliwicach możesz obniżyć dzienne zapotrzebowanie na kalorie, a tym samym w bezpieczny i zdrowy sposób schudnąć (od 0,5 do 1 kg tygodniowo).