Czajnik bezprzewodowy,  Czajnik elektryczny

Luksus i design, czyli najdroższe czajniki bezprzewodowe w 2018 roku

Różnice cenowe produktów potrafią być ogromne. Jest to często spotykane zwłaszcza, gdy chcemy zakupić sprzęt AGD do domu. Jeśli jesteśmy miłośnikami ekskluzywnego designu lub po prostu lubimy korzystać z elektronicznych gadżetów, to zapewne cena nie będzie dla nas grała większej roli. Możemy podobnie zapłacić naprawdę duże kwoty za czajnik bezprzewodowy. Co potrafią najbardziej pożądane modele na światowych rynkach?

Intrygujące czajniki bezprzewodowe do nowoczesnych kuchni

Zachwycają nowoczesnym designem, ale przy tym często nawiązują do klasycznych kształtów i skonstruowane są z wysokiej jakości materiałów. Potrafią mieć uchwyty z drewna bukowego, są lakierowane na wysoki połysk i wyposażone są w wyjmowane filtry. To tylko cechy wyróżniające najdroższe czajniki pod względem estetycznym. Nie można zapomnieć o warstwie związanej z funkcjonalnościami.

Czajnik bezprzewodowy wysokiej klasy dodatkowo posiada bezpiecznik, który chroni go przed przegrzaniem. Wyposażony również może być w automatyczny wyłącznik, który zadziała, gdy zostanie osiągnięta najwyższa możliwa temperatura. Poza tym zabezpieczy twój dom przed spaleniem urządzenia, a nawet potencjalnemu zagrożeniu pożarem. Wygodna jest też podstawka zaprojektowana w systemie 360 stopni, co pozwoli na ułożenie urządzenia w każdej pozycji.

Postawisz czajnik bezprzewodowy w widocznym miejscu!

Nie będziesz się wstydził swojego urządzenia do podgrzewania wody, wręcz przeciwnie, będziesz chciał się nim pochwalić. Designerskie czajniki bezprzewodowe potrafią komponować się z każdym wnętrzem kuchni. Oryginalnym rozwiązaniem jest przezroczysty, ale podświetlany żaroodporny czajnik bezprzewodowy. W ten sposób można obserwować cały proces gotowania wody, poza tym na bieżąco możemy kontrolować stan gromadzącego się kamienia.

Podświetlenie LED, chromowane elementy i połączenia przechodzące w czarny plastik potrafią kosztować naprawdę dużo. Producenci wysokiej klasy czajników bezprzewodowych pamiętają także o rozwiązaniach, które ułatwiają życie. Jest to przykładowo schowek na przewód, co sprawi, że kabel nigdy nie będzie zwisał po meblach kuchennych. Z kolei kluczowym elementem dla wielu osób mogą okazać się filtry antywapienne, które sprawią, że podgrzewana woda będzie dłużej miała lepszy smak.

Czajnik bezprzewodowy w stylu retro z nowoczesnymi funkcjonalnościami

Coraz częściej w gusta konsumentów trafiają propozycje nawiązujące do klimatu retro. Taki czajnik bezprzewodowy do złudzenia może przypominać urządzenie, które pamiętamy jeszcze z kuchenki gazowej naszej babci. Choć tego rodzaju propozycje wydają się niepozorne, to bardzo często w swoim wnętrzu posiadają naprawdę wysoki potencjał. Pod względem mocy mogą osiągnąć nawet 3000 W i to przy pojemności 1,7 litra!

Co z trwałością designerski i drogich czajników bezprzewodowych? Pożytecznym zabezpieczeniem może być antypoślizgowa podkładka, która nie spadnie z twojego blatu kuchennego. Czajnik bezprzewodowy najwyższej klasy posiada też rączkę, która chroni przez oparzeniami. Zresztą materiały, z których są zbudowane nie ulegają przegrzaniu.