Akcesoria kuchenne

Sprawdź, jakie będzie innowacyjne rozwiązanie do eksponowania Twoich smakowitych potraw!

Dlaczego warto postawić na profesjonalne schody bufetowe?

W tej kategorii produktowej znajdziesz naprawdę wiele rodzajów podstaw i schodów wielopoziomowych służących do ekspozycji owoców, fingerfood, przystawek oraz innych produktów żywnościowych. Aby wyróżniać się na tle innych, powinniśmy postawić na schody bufetowe wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów. Tego typu produktu nadają się wręcz perfekcyjnie w wielu hotelach, domach weselnych, restauracjach, cukierniach, kawiarniach oraz na cateringach organizujących wydarzenia okolicznościowe. Schody bufetowe są niezbędnym elementem na stół śniadaniowy lub stół szwedzki, ale także wykwintne przyjęcia czy imprezy firmowe.

Przezroczyste schody o wymiarach 650 × 400 mm mogą być Twoje już dziś!

Szklane schody bufetowe o wymiarach 650 × 400 mm produkowane przez firmę BDK są wykonane z najlepszej jakości szkła. Praca nad szkłem opadowym w tej rodzinnej firmy spowodowała, że mogą pochwalić się rewelacyjnymi efektami oraz oryginalnymi elementami szkła bufetowego. Szklane schody bufetowe są przeznaczone głównie do hoteli i restauracji, które regularnie organizują duże imprezy. Mogą skorzystać z nich również firmy cateringowe. Są dystrybuowane na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której sklep Gastromania.pl jest oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego.

Wysokiej jakości schody bufetowe – postaw na elegancję i szyk prezentowanych deserów i potraw!

Okrągły ekspozytor, czyli tak zwana Trybuna Fingerfood, jest o średnicy 45 cm i występuje w kolorze czarnym. Został wykonany z wytrzymałego akrylu i można serwować na nim małe desery, przystawki lub inne zakąski w formie tapas baru, lub szwedzkiego stołu. Dzięki niemu wyeksponujesz w sposób bardzo elegancki każdy rodzaj zakąsek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu Gastromania.pl, a z pewnością nie pożałujesz!