Okazje

Szczęścia na nowej drodze życia! Ten najważniejszy dzień – ślub.

Życie ludzkie obfituje w wydarzenia.

Jedne mają mniejsze, inne większe znaczenie. Są i takie, które traktujemy priorytetowo, które są dla nas ważne lub najważniejsze. Bez wątpienia wysoką rangę ważności przypisuje się ślubowi. Ślub ma w sobie coś z wyjątkowości. Większość zakłada, że jest to wydarzenie niepowtarzalne. Ten dzień ma być unikatowy, bo z założenia odbywa się tylko raz w życiu. To jak życie zweryfikuje mrzonki o szczęśliwym pożyciu małżeńskim to już inna kwestia. Większość chce brać jeden ślub na całe życie. Dlatego musi być bardzo uroczysty i wspaniały, aby było co wspominać przez resztę życia. Dzisiaj organizacja ślubu jest kwestią ułatwioną. Można skorzystać z profesjonalnych firm, które służą swoim doradztwem i potrafią urządzić każdą uroczystość. Fachowcy podpowiedzą jakie będzie idealne miejsce na wesele, jak urządzić salę, posadzić gości oraz jak się ubrać i czym pojechać do ślubu. Coraz większą popularność zyskują śluby i wesela w plenerze. W zgodzie z naturą, w otoczeniu przyrody można przeżywać najpiękniejszy dzień swego życia.

Tutaj jednak musi sprzyjać aura.

Niektórych rzeczy nie da się po prostu przewidzieć, nawet jeśli się jest profesjonalistą, więc pozostaje liczyć na przychylność losu. Dla gości ważne jest, aby był smaczny jadłospis, dobra muzyka i wesołe towarzystwo. Dlatego istotne jest, aby sprostać ich oczekiwaniom. Wszakże w pamięci gości nasz ślub też ma się zapisać jako niezwykłe i wyjątkowe wydarzenie. Oni też mają go mile wspominać. Można postawić na oryginalne menu. Smakosze na pewno się ucieszą i zadowolą wyrafinowanym smakiem. Choć warto też pomyśleć o tradycjonalistach i dla nich również przemycić kilka znanych i lubianych potraw z kuchni polskiej. W końcu zadowolony gość, to syty gość. Dekoracja stołu również ma znaczenie. Jemy też i oczami. Gustownie zastawiony stół robi zawsze pozytywne wrażenie estetyczne. Już od patrzenia wszystko smakuje. Wszystko jest tu istotne. Liczymy się z detalami. Ważna jest zastawa, obrus, dzbanek do parzenia kawy, świece, kwiaty, serwetki itp.

Co jeszcze jest istotne?

Muzyka. Dobry zespół lub DJ to połowa sukcesu. Unikajmy jak ognia zespołów, które kaleczą język angielski śpiewając przeboje ze światowej sceny. To może nie przypaść do gustu nawet najbardziej ugodowym gościom i wzbudzać ich drwiny. Nie chcemy by nasze wesele było komiczne. Na weselu trzeba umieć łączyć gusta, pokolenia i kulturę. Zadowolony i dopieszczony ma być każdy gość. W końcu przyszedł, kupił prezent, zainwestował w swój design – należy mu się podzięka w postaci miłego wieczoru. To niełatwe zadanie by pomyśleć o wszystkim i wszystkich. Ale niestety tak to jest. Przygotowania mogą spędzać sen z powiek, być okupione stresem i nerwami, aby w końcu przeżyć ten wspaniały dzień w naszym życiu. Te kilka chwil, które szybko zleci a zapadnie na zawsze w strukturach naszej pamięci. Tak kształtujemy wspomnienia – poprzez momenty, chwile, dni, zdarzenia.