Kuchnia

Najwyższej klasy akcesoria kelnerskie to podstawa w Twoim zakładzie gastronomicznym!

Maty barowe, ociekacze barmańskie i podkładki – to wszystko znajdziesz na stronie internetowej Gastromania.pl!

Maty barowe są na tyle ważnym aspektem każdego bary czy pubu, że występują w wielu rozmiarach i kształtach. Sklep Gastromania.pl oferuje je w wielu wariantach, a wszystko po to, abyś mogła lub mógł wybrać te, które będą Ci najbardziej odpowiadać. Największą zaletą tego typu produktów jest to, że bardzo łatwo jest je utrzymać w czystości. Ogromnym plusem jest to, że można je myć w zmywarkach przeznaczonych do szkła, które wyparzą całą powierzchnię. Warto zaznaczyć, że maty barowe oferowane przez sklep Gastromania.pl spełniają wszystkie normy higieny HACCP, dlatego mogą być wykorzystywane bezpośrednio z żywnością i produktami spożywczymi.

Jakie są podstawowe elementy każdego baru lub pubu?

Absolutnie elementarnymi rzeczami, które powinny znaleźć się w tego typu lokalu gastronomicznym, są shakery, lejki, miarki na alkohol, nalewaki, maty barowe, przybory dla barmanów, stojaki, syfony gastronomiczne, wieszaki do kieliszków i wiele, wiele innych. Maty barowe są produkowane najczęściej z gumy lub tworzywa sztucznego, ale możemy spotkać również maty barmańskie, które zostały wykonane z polipropylenu, kauczuku, polietylenu oraz PVC. Wybór tej odpowiedniej zależy wyłącznie od Twoich preferencji i wymagań.

Porządne i wytrzymałe maty barowe w asortymencie profesjonalnego sklepu Gastromania.pl

Poza produktami, jak maty barowe, podkładki i ociekacze barmańskie, znajdziesz w sklepie Gastromania.pl wiele produktów wysokiej klasy, między innymi gadżety dla profesjonalnej gastronomii, akcesoria barmańskie, zmywarki gastronomiczne, wyparzarki do szkła, lady chłodniczne, kieliszki, zastawy stołowe, piece konwekcyjne, piekarniki, piece do pizzy i wiele innych. Sklep ten gwarantuje, że jakość oferowanych produktów będzie satysfakcjonująca nawet dla najbardziej wymagających klientów! Sprawdź już dziś!